ulesnichmuziku@ubytovanikersko.cz

Apartmán PŘÍZEMÍ

 

Apartmán PŘÍZEMÍ (3 lůžka + přistýlka)

chata v Kersku U lesních Mužíků

lesní skřítek 14

   Vstupujete obytnou celoprosklenou verandou, ve které můžete průhlednou střechou přes koruny staletých dubů sledovat denní i noční oblohu z příjemného domácího prostředí.
   Kuchyňka je vybavena kuchyňskou linkou s myčkou, sklo-keramickou varnou deskou, mikrovlnou troubou, lednicí a varnou konvicí.
    Celá koupelna s WC včetně sprchového koutu má vyhřívanou podlahu (se světelným překvapením) a okno s výhledem do stále zeleného břečťanového lesa.
     Pokoj je vybaven manželskou postelí, kterou lze oddělit. Dalším lůžkem je starodávný zrestaurovaný otoman. Jako přistýlku je možné využít krásné řemeslně propracované křeslo z dávných časů.
     Interiér apartmánu v přízemí je příjemně sladěn s netradičními prvky, kde se můžete při poslechu starého funkčního gramofonu přenést do třicátých let minulého století.

Apartmán v přízemí

Apartmán v přízemí

Apartmán v přízemí

Apartmán v přízemí

Apartmán v přízemí

Apartmán v přízemí

Apartmán v přízemí

zpět nahoru

lesní skřítek 1

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>